Vyberte stranu

PawMeister – Brúska na úpravu pazúrikov

  Tovar máme skladom
  Možnosť dobierky
  Doručenie do 2 pracovných dní

20,00  s DPH

Doprajte svojmu miláčikovi to najlepšie

Už sa nemusíte báť porezania, nepríjemnej bolesti či krvácania. Rozlúčte sa s nepríjemnými kliešťami na pazúriky a ušetrite peniaze, ktoré by ste inak nechali v psom salóne. Teraz upravíte pazúriky svojho miláčika ľahko a bezbolestne, zatiaľ čo svoj domov uchránite pred neželanými škrabancami.

Brúska značky PawMeister™ je špičkovej kvality a úpravu pazúrikov s ňou zvládnete rýchlo, jednoducho a najmä bez zbytočného stresu. Brúsi pazúriky jemne a nestraší hlučným motorom, vďaka čomu je vhodná aj pre zvieratá citlivejšie na dotyk a hluk!

 

Ako brúska PawMeister™ funguje

Prvotriedny dizajn a špičková kvalita

Vďaka vibráciám s nízkou frekvenciou a nepatrnému zvuku (len v hladine 40 decibelov) sa váš miláčik bude cítiť príjemne a pohodlne. Ani pre zvieratá citlivejšie na dotyk a hluk už skracovanie pazúrikov nebude nočnou morou!

Vhodná pre všetky zvieratá

Brúska sa dá používať tromi spôsobmi, aby vyhovovala každej veľkosti pazúrikov. Na brúsenie môžete použiť celý brúsny kotúč alebo ho prekryť ochranným krytom s dvomi otvormi rôznej veľkosti. Správny otvor si vyberiete presne podľa pazúrikov svojho miláčika.

 

Nabíjanie pomocou USB

Nemusíte míňať svoje peniaze na baterky! Vďaka univerzálnemu USB vstupu nabijete brúsku zapojením do zásuvky, externej nabíjačky aj do počítača. Naviac, zabudovaná batéria vydrží na jedno nabitie viac ako štyri hodiny.

 

Návod na použitie

1. Dovoľte svojmu miláčikovi zvyknúť si na nový predmet

Skôr, než brúsku prvýkrát použijete, ukážte ju svojmu miláčikovi a nechajte ho oňuchať ju. Postupne môžete brúsku zapnúť, aby si zvykol na jej zvuk. Keď brúska nebude pre vášho miláčika úplne neznámym predmetom, bude sa pri použití cítiť príjemnejšie.

2. Nájdite správny uhol a otvor vhodnej veľkosti

Pri použití brúsky so zvieratkom vždy komunikujte. Dávajte si pozor, aby ste nezabrúsili až do drene pazúrika, pretože tá je vyplnená cievnymi vlásočnicami a zabrúsenie do nej je veľmi bolestivé. Akonáhle sa váš miláčik cíti pohodlne, môžete vložiť pazúrik do jedného z otvorov ochranného krytu alebo začať brúsiť samotným brúsnym kotúčom.

3. Brúsku očistite a svojho miláčika odmeňte

Ochranný kryt brúsky zložte a brúsny kotúč očistite suchým obrúskom, aby ste odstránili prášok z pazúrikov. Neumývajte vodou, alkoholom ani žiadnou inou tekutinou.

Nezabudnite svojho miláčika odmeniť obľúbenou maškrtkou počas aj po úprave pazúrikov. Po čase si brúsenie spojí práve s lahodnou odmenou.